معرفی دانشکده

دانشکده مهندسی

 

با خیزش جدید کشور عزیزمان برای تبدیل به قدرت علمی اول منطقه در افق 1404 و با عنایت ویژه مقام معظم رهبری به اجرای اصل 44 قانون اساسی در راستای محرومیت زدایی، ایجاد و راه اندازی دانشکده علوم مهندسی برای اولین بار در شرق کشور در این دانشگاه در دستور کار آموزش عالی کشور قرار گرفت. رشته های ذیل در مقطع کارشناسی در این دانشگاه ارائه شده است:

   - علوم مهندسی: فیزیک مهندسی، ریاضی مهندسی، مهندسی محاسباتی، مهندسی زیست محیطی

   - مهندسی صنایع

   - مهندسی فناوری اطلاعات (IT)

از میان رشته های فنی دانشگاهی و آکادمیک تدریس شده در این دانشگاه، چهار گرایش علوم مهندسی جزء جدیدترین رشته های دانشگاهی کشور به حساب می آیند و در حال حاضر رشته های مذکور تنها در دانشگاه تهران و دانشگاه فناوری های نوین سبزوار پذیرش می شود. در سایه تفضلات باری تعالی با حمایت های مسئولین محترم کشوری و استانی و سایر دانشگاه های استان، این دانشگاه مفتخر به ارائه ی خدمات ارزنده علمی، آموزشی و فرهنگی در عرصه های مختلف می باشد. همچنین با جذب نخبگان، موفق به اخذ موافقت اصولی پژوهشکده مهندسی شده است.

 

 

 

                        آدرس: کمربندی سبزوار،تقاطع جاده بردسکن، کدپستی: 9615131113 ، صندوق پستی: 679                        تلفن: 44200751-051 

                       پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید                                                                                             حق کپی رایت برای دانشگاه فناوری های نوین سبزوار محفوظ است.