skhtma1.jpg

جلسه راهبردی ریاست دانشگاه با فرماندار و نمایندگان

عصر روز جمعه مورخه 94/6/6 جلسه ای جهت رفع موانع و مشکلات دانشگاه فناوری های نوین سبزوار برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی در این جلسه که آقایان دکتر محسنی ثانی و مهندس سبحانی فر  نمایندگان شهرستان در مجلس شورای اسلامی ، مهندس برادران فرماندار شهرستان، دکتر حدادنیا ریاست دانشگاه حکیم سبزواری، دکتر جلیل وند ریاست و دکتر استاجی معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه فناوری های نوین سبزوار حضور داشتند، ضمن بررسی مسائل موجود به ارائه راهکارهای لازم در این خصوص پرداخته شد.

در ابتدای جلسه آقای دکتر جلیل وند ضمن ارائه گزارشی از وضعیت دانشگاه به تشریح برنامه ها و موارد مورد نیاز پرداختند.

رئیس دانشگاه فناوری های نوین سبزوار راه اندازی و تاسیس کتابخانه دیجیتال مرکزی، سایت رایانه ای و آزمایشگاه های شیمی و فیزیک را از اولویت های اصلی دانشگاه در ترم آتی دانستند و خواستار توجه بیشتر مسئولان شهرستان به این دانشگاه نوپا و تامین بودجه لازم جهت اتمام فعالیت های عمرانی و پیشبرد اهداف عالی دانشگاه شدند.ایشان افزودند با توجه به نبود سرفصل عمرانی در بودجه تصویبی دانشگاه و همچنین ضرورت تامین حداقل استاندارد های مورد نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای هویت بخشی دانشگاه  نیاز به توجه بیشتر مسئولان شهری و نمایندگان مجلس شورای اسلامی جهت تخصیص بودجه لازم به مبلغ هشت میلیارد ریال را دارای اهمیت دانستند.

دکتر جلیل وند در خاتمه سخنان خود از دکتر حدادنیا،ریاست قبلی دانشگاه و کلیه مسئولان شهرستان که زمینه فعالیت و تقویت بیشتر دانشگاه را فراهم نمودند قدردانی نمودند.

در ادامه دکتر محسنی ثانی ضمن قدردانی از زحمات ریاست پیشین دانشگاه بر حفظ شان و منزلت دانشگاه در تامین تجهیزات مورد نیاز تاکید نمودند.

همچنین آقای مهندس سبحانی فر ضمن قول مساعد جهت تصویب بودجه مورد نیاز دانشگاه از محل اعتبارات ملی، به حمایت همه جانبه خود از دانشگاه فناوری های نوین سبزوار و رایزنی های خود در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اشاره نمودند.

آقای مهندس برادران با اشاره به پیگیری وضعیت دانشگاه و حضور در جلسات مربوطه، جهت تجهیز کتابخانه و تصویب بودجه  در شورای برنامه ریزی شهرستان اعلام آمادگی نمودند.

 

لازم به ذکر است از زمان انتصاب آقای دکتر جلیل وند جلسات متعددی با حضور مسئولین شهری در دانشگاه فناری های نوین سبزوار برگزار گردیده، که با همدلی مسئولین و نگاه ویژه به این دانشگاه تجهیز و آماده سازی دانشگاه تسریع گردیده است.

 

 

 

 

   آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن     کدپستی:     9615918339       صندوق پستی: 679   

     تلفن :  44200980 - 051    فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com            

تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.