skhtma1.jpg

پیام تبریک دکتر علوی به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

 

به دانش گرای و بدو شو بلند     چو خواهی که از بد نیابی گزند

 

ز دانش در بی نیازی بجوی     و گر چند سختیت آید به روی

 

بار دیگر بهار دانش از راه می رسد و کتاب معرفت با سرانگشت تکاپو و تلاش صاحبان علم و کمال ورق می خورد و دروازه های آسمان بینش و دانش به روی پژوهندگان روشن ضمیر گشوده می گردد.

گرچه به دلیل شرایط فعلی حاکم بر جهان که ناشی از استمرار بحران کروناست، سال جدید را به شیوه ای متفاوت و نه چندان خوشایند آغاز می کنیم اما آنچه واضح و مبرهن است اینست که ما برای رسیدن به شکوفایی‌ و بالندگی ، هیچ ‌چاره‌ ای نداریم جز آن که از در دانش و دانایی درآییم و به تعریف و تعلیم و ترسیم تازه‌تری از آگاهی و شناخت و جستجوگری، و دوباره شدن‌ها برسیم، زیرا که زندگی، تداوم آگاهی‌ است.

دانشگاه به عنوان نهادي آموزشي، پژوهشي، اجتماعي، فرهنگي و همچنین كانون تفكر و جوشش فكري در جامعه محسوب شده و در اين راستا بر يكايک اعضاي جامعه دانشگاهي فرض است كه در شرایط خاص فعلی که بحران کرونا بر تمامی فعالیت های اجتماعی، به ویژه فعالیت های آموزشی و پژوهشی سایه افکنده است، با ايجاد فضاي استاندارد همراه با نشاط، در مسیر پويايی علمی- آموزشی و فرهنگي در محيط دانشگاه تلاش نمايند.

اینجانب ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس که یاد آور خلق حماسه بزرگ مردانی ازخیل معلمان و شاگردان مکتب ایثار و شهادت است آغاز سال تحصیلی را به جامعه بزرگ دانشگاهی، به ویژه خانواده پر مهر فناوری های نوین سبزوار، خصوصا دانشجویان جدیدالورود، كه براي نخستين بار به محيط مقدس دانشگاه گام می نهند صميمانه تبريك گفته و براي همگان از درگاه خداوند متعال موفقيت، بهروزي و سعادت را آرزومندم.

اميد است به لطف پروردگار، در طول سال تحصيلي جديد در جهت تسهیل امر آموزش مجازی، پژوهش و ارتباط با جامعه و صنعت، خود سازی و علم اندوزی، تلاش مضاعف نموده و با رشد و بالندگی در تمام عرصه های علمی و فرهنگی در جهت پيشرفت كشور عزیزمان مثمر ثمر باشيم.

 

دکتر سید علی اصغر علوی

جانشین رئیس دانشگاه

 

   آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن     کدپستی:     9615918339       صندوق پستی: 679   

     تلفن :  44200980 - 051    فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com            

تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.