skhtma1.jpg

نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی

 

نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی به همت دانشگاه فناوری های نوین سبزوار افتتاح گردید.

 

 

 

 

 

همزمان با ایام الله دهه فجر نمایشگاه دستاوردهای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی،با هدف آشنایی نسل جدید و دانشجویان با دستاوردهای انقلاب و به همت معاونت فرهنگی و روابط عمومی دانشگاه فناوری های نوین سبزوار و با همکاری اداره ارشاد اسلامی و اداره آموزش و پرورش سبزوار،  صبح روز سه شنبه با حضور مسئولین شهری در مرکز آفرینش های فرهنگی و اجتماعی افتتاح شد. در این مراسم ریاست دانشگاه، دکتر ابوالقاسم امیراحمدی با اشاره با تحول بزرگی که در امر تفکیک مسئولیت دانشگاه ها در وزارت علوم رخ داده گفت: در دوره های گذشته، هر دانشگاهی می توانست در هر زمینه ای تحقیقات و فعالیت داشته باشد اما در دوره وزارت دکتر منصور غلامی، اتفاق مبارکی رخ داد و آن، ماموریت گرا شدن دانشگاه های کشور می باشد. در این زمینه دانشگاه فناوری های نوین سبزوار به صورت اختصاصی در حوزه فنی و مهندسی مامور به خدمت شده است .

وی پس از ارائه توضیحاتی درباره عملکرد ، رشته ها و فعالیت های دانشگاه افزود: یکی از افتخارات بزرگ شهرستان سبزوار در مقایسه با سایر شهرستان های استان(به جز مشهد) این است که سبزوار همزمان دارای دو دانشگاه دولتی روزانه و مستقل است(حکیم سبزواری و فناوری های نوین) که این مهم حاصل همکاری و هماهنگی بین مسئولین شهرستان بوده و شایسته تقدیر فراون است.

گفتنی است این نمایشگاه از شانزدهم الی هفدهم بهمن ماه از 9 صبح الی 13 بعداز ظهر و عصرها از ساعت 17 الی 20:30 آماده استقبال از شهروندان و بازدیدکنندگان می باشد.

 

 

 

 

گزارش تصویری 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

   آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن     کدپستی:     9615918339       صندوق پستی: 679   

     تلفن :  44200980 - 051    فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com            

تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.