skhtma1.jpg

تصویب طرح پژوهشی مشترک بین المللی (ICRP) دکتر سمیه دولت آبادی

 

 

 

 

طرح پژوهشی مشترک بین المللی (ICRP) دکتر سمیه دولت آبادی، عضو هیات علمی دانشگاه فناوری های نوین سبزوار با محققان لهستانی در وزارت علوم تحقیقات و فناوری به تصویب رسید.

 

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، حمایت مالی از سوی مرکز مطالعات و همکاری های علمی بین المللی  وزارت علوم تحقیقات و فناوری به  طرح پژوهشی مشترک بین الملی (ICRP)  دکتر سمیه دولت آبادی، عضو هیات علمی دانشگاه فناوری های نوین سبزوار با محققین دانشگاه های لهستان اختصاص یافت.  این حمایت مالی در قالب برنامه دعوت برای پژوهش های مشترک (ICRP ) به منظور اجرای طرح پژوهشی با عنوان ” مطالعه فیلوژنی و تکاملی قارچهای خانواده موکورال ها در مناطق نفتی ایران“ اختصاص یافته است. شایان ذکر است، برنامه دعوت برای پژوهش های مشترک بین المللی (ICRP)  نام طرحی در وزارت علوم است که در آن دانشگاه‌ها و مراکز علمی- پژوهشی داخل کشور می‌توانند با همکاری دانشگاه‌ها، مراکز علمی و پژوهشی و آزمایشگاه‌های معتبر خارج از کشور طرح‌های مشترک را تعریف و اجرا نمایند.

 

این برنامه تحت عنوان پژوهش مشترک   (Invited Collaborative ResearchProgram (ICRP از انجام پروژه‌های مشترک بین پژوهشگران برجسته ایرانی و بین‌المللی اعم از ایرانی مقیم خارج یا خارجی حمایت می کند. هدف این برنامه کمک به ارتقاء کیفیت برنامه‌های جاری پژوهشی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی و پژوهشی کشور خصوصاً پروژه‌های دکترای دانشگاه‌ها در همۀ زمینه‌ها است.

 معاونت آموزشی و پژوهشی دانشگاه این موفقیت بزرگ را به ریاست محترم دانشگاه و مجموعه دانشگاهی فناوری های نوین تبریک عرض می نماید.

 

 

روابط عمومی

 

 

 

   آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن     کدپستی:     9615918339       صندوق پستی: 679   

     تلفن :  44200980 - 051    فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com            

تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.